شرایط خرید ملک در کانادا + قیمت ها و مزایای آن

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا به چه عواملی بستگی دارد؟ در این مقاله قصد داریم به شرایط خرید ملک و اقامت از این طریق و مزایای آن بپردازیم. یکی از راه های سرمایه گذاری در کشور کانادا، خرید ملک است که مورد توجه متقاضیان زیادی قرار گرفته است. برای خرید ملک در ترکیه لطفا با کارشناسان ما در سایت کارمونیا در ارتباط باشید.

 خرید ملک در کانادا و اخذ اقامت

 برخلاف خیلی از کشورها که اتباع خارجی اجازه ندارند از طریق خرید ملک اقامت بگیرند، در کشور کانادا این قانون وجود ندارد و متقاضیان مهاجرت می توانند با خرید ملک اقامت کانادا را بگیرند.

 اگر قصد شما پس از خرید ملک در کانادا  اخذ اقامت  است، کارمونیا  به شما پیشنهاد می کند از راه سرمایه گذاری وارد شوید؛ اما چنانچه قصد شما پس از خرید ملک صرفاً سرمایه گذاری است، به نتیجه ی مطلوب خود خواهید رسید. شما می توانید با مراجعه به بنگاه های معاملات ملکی اولین گام را بردارید. برای خرید ملک باید در همان ابتدا ۳۵ درصد از قیمت کل ملک را بپردازید. حتماً در هنگام خرید ملک با یک مشاور مالیاتی مشورت نمایید.

 چه کسانی واجد شرایط خرید ملک هستند؟

 وقتی صحبت از خرید ملک می شود باید بدانید که برای تبعه های کشورهای مختلف، قوانین متفاوت است.  قانون جدیدی که در سال ۲۰۱۷ تصویب شده است این است که افراد غیرمقیم کانادا برای خرید ملک باید ۱۵ درصد مالیات پردازند که این قانون در حال حاضر در مناطق خاصی اعمال می شود.

 

خرید ملک در کانادا

 

 مراحل و شرایط خرید ملک

 برای خرید ملک شرایطی وجود دارد که با مشورت با وکلای کاردان و آگاه به قوانین باید انجام شود. در این بخش به این شرایط و مراحل خواهیم پرداخت.

  • مالیات خرید ملک حدود ده درصد قیمت ملک است که به فروشنده در حضور نماینده املاک و یک وکیل، معامله پرداخت می شود؛
  • هر دو طرف معامله بر سر قیمت توافق می رسند؛
  • یک نسخه از توافق نامه برای بررسی و تعیین تاریخ عقد قرارداد به وکیل ارسال می شود؛
  • تا زمان عقد قرارداد امکان بازدید از ملک وجود دارد؛
  • وکیل تمام بررسی ها را درباره فروشنده  انجام می دهد تا مطمئن شود که مشکلی در انجام معامله وجود نخواهد داشت.
  • وکیل سند را تنظیم می کند و در آن مبلغی که خریدار باید بپردازد مشخص می شود.
  • در مرحله آخر، وکیل مبلغ را به فروشنده می پردازد و سند و کلید را طبق قرارداد به خریدار تحویل می دهد.

 برای خرید ملک در کانادا شما می توانید ابتدا از طریق ویزای توریستی وارد شوید و سپس مراحل لازم را زمان بندی کرده و مرحله به مرحله طی کنید.

 شرایط خرید ملک

 همان طور که می دانید  یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاری ها، سرمایه گذاری در املاک است. کشور کانادا در زمینه خرید ملک محدودیتی برای اتباع خارجی در نظر نگرفته است؛ در نتیجه خرید ملک در کانادا ارتباطی با موضوع گرفتن اقامت ندارد. خریداران خارجی می ‌توانند به راحتی هر نوع ملک یا مستغلاتی را که می خواهند خریداری کنند. این امکان برای خریداران غیرمقیم  وجود دارد که ۶۵ درصد از ملک را در قالب وام مسکن دریافت کنند.

اما باید در هنگام خرید ملک ۳۵ درصد مبلغ ملک را به عنوان پیش پرداخت بپردازند.  قبل از اقدام برای دریافت وام توصیه می شود که با یک موسسه مالی مشورت کنید و اطلاعات لازم مانند بدهی ها و دارایی ها و اطلاعات مربوط به درآمد و اشتغال را کسب کنید. این امکان وجود دارد که می بایست مدارکی را جمع آوری و ارائه نمایید.

برای دریافت ویزای کانادا لطفا کلیک کنید.

 

خرید ملک در کانادا

 

قیمت خانه در کانادا

  کیفیت زندگی و طبیعت بی نظیر کانادا  و همچنین فرصت های فرهنگی و اقتصادی و… موجب می شود متقاضیان زیادی برای اقامت و خرید در این کشور وجود داشته باشد.  افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید در این کشور ملک خریداری کنند چه برای سرمایه گذاری، چه برای سکونت.

لازم است قبل از تصمیم و اقدام به خرید ملک،  راجع به قیمت ملک در کانادا اطلاعات کسب کنید. قیمت ها با توجه به شهر و منطقه متغیر هستند. مانند همه کشورها قیمت ملک علاوه بر موقعیت منطقه ‌ای به عوامل دیگری مانند متراژ و امکانات ملک نیز بستگی دارد. یکی از شهرهای پرطرفدار کانادا برای خرید ملک، شهر تورنتو است.

 

 

بیشتر بخوانید : وقت سفارت کانادا

 

 مالیات خرید ملک در کانادا

 افرادی که در این کشور املاک یا مستغلاتی خریداری می کنند، مشمول پرداخت مالیات می‌شوند که این مالیات را شورای شهر مشخص می کند و صاحبان املاک باید آن را سالانه پرداخت کنند. مبلغ مالیات را بانک و شهرداری محاسبه و دریافت می کند. این مبلغ در شهرها و مناطق مختلف کانادا متفاوت است که معمولاً چیزی حدود ۱۵ درصد از قیمت کل ملک است.  البته این مبلغ برای مالکان غیرمقیم است.

حرف آخر

 کشور کانادا به دلیل شرایط مطلوب زندگی متقاضیان فراوانی برای مهاجرت دارد که یکی از روش های گرفتن اقامت، خرید ملک است. خرید ملک شرایط و مراحلی دارد که در این مقاله بررسی شدند. چنانچه قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید می توانید با کارمونیا  تماس برقرار کنید و از مشاوره کارشناسان مجرب آن بهره مند شوید.

سوالات متداول

1.برای خرید ملک در کانادا چه کنیم؟

برای خرید ملک باید در همان ابتدا ۳۵ درصد از قیمت کل ملک را بپردازید. حتماً در هنگام خرید ملک با یک مشاور مالیاتی مشورت نمایید.

2.چه کسانی واجد شرایط خرید ملک هستند؟

افراد غیرمقیم کانادا برای خرید ملک باید ۱۵ درصد مالیات پردازند که این قانون در حال حاضر در مناطق خاصی اعمال می شود.

 

منبع : www.getwhatyouwant.ca

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.