شرایط خرید ملک در کانادا + قیمت ها و مزایای آن

خرید ملک در کانادا

بسیاری از افراد به دلیل محدودیت بودجه نمی توانند اقدام به خرید ملک در کشور کانادا نمایند در صورتی که روش هایی برای خرید خانه و ملک ارزان قیمت در کشور کانادا وجود دارد. می توان از طریق وام اقدام به این کار نمایید. در زمان خرید می توانید به یکی از مجموعه های مهاجرتی مانند شرکت کارمانیا مراجعه کرده و شرایط وام‌های بلند مدت جهت خرید خانه دریافت نمایید.

در نظر داشته باشید برخی از ملک ها به صورت پیش فروش بوده و قیمت مناسب تری دارند که از این طریق می توانید اقدام به خرید خانه نمایید. در نظر داشته باشید اگر ملک خود را در محلات و شهرهای کوچک تر کانادا انتخاب کنید، قیمت ارزان تر و مقرون به صرفه تری برای شما خواهد داشت.

خرید ملک در کانادا به چه عواملی بستگی دارد؟ در این مقاله قصد داریم به شرایط خرید ملک و اقامت از این طریق و مزایای آن بپردازیم. یکی از راه های سرمایه گذاری در کشور کانادا، خرید ملک است که مورد توجه متقاضیان زیادی قرار گرفته است. برای خرید ملک در ترکیه لطفا با کارشناسان ما در سایت کارمونیا در ارتباط باشید.

ملک تجاری یا ملک مسکونی

بسیاری از افراد با اهداف خاص تجاری به کشور کانادا مهاجرت می کنند که هدف اصلی آن ها انجام تجارت و فعالیت مورد نظر خود است. شما می توانید به جای خرید واحد مسکونی اقدام به خرید واحد تجاری نمایید. مراکز خرید، فروشگاه های مواد غذایی، ساختمان های اداری، مغازه های تولیدی و غیره بخشی از مراکز تجاری در کشور کانادا است. شما می توانید با خرید ملک تجاری و اجاره ملک مسکونی اقدام به سودآوری در کشور کانادا نمایید. امروزه سرمایه گذاری در کشور کانادا با توجه به افت ارزش پول ایران بسیار سودآور تلقی می شود.

هر ساله قوانین و مقررات جدیدی از سوی اداره مهاجرت کشور کانادا برای سرمایه‌گذاران و مهاجران ارائه می شود که با بررسی این موارد می توانید شرایط لازم برای خرید ملک در کانادا را اطلاع یابید.

خرید ملک در کانادا

 

انواع ملک مسکونی در کانادا

برای مهاجرت به کشور کانادا می توانید از طریق خرید ملک اقدام نمایید. در هنگام مهاجرت تمامی موارد ضروری در هنگام خرید ملک را در نظر داشته باشید. معمولاً منطقه هایی که در مرکز شهر و کلان شهر ها وجود دارد، قیمت بالاتری نسبت به شهر ها و محلات کوچک تر دارند. شما در کشور کانادا می توانید اقدام به خرید آپارتمان، خانه، خانه ویلایی و غیره نمایید.

بسیاری از افراد اقدام به خرید زمین در شهر ها و استان های کشور کانادا می نمایند که یکی از روش های سودآور است. این افراد اقدام به انجام فعالیت های کشاورزی در کشور کانادا می نمایند. در نتیجه این راه برای سرمایه‌گذاران کشور کانادا بسیار جذب شده است.

شرایط ویژه خرید ملک در کانادا

اگر قصد خرید ملک در کانادا را دارید، باید در ابتدا ۲۰% مبلغ خانه را به صورت پیش پرداخت، پرداخت کرده و مابقی را از طریق دریافت وام اقدام نمایید. در نظر داشته باشید شرایط خاصی برای خریداران ملک در کشور کانادا وجود دارد که برای بررسی موارد بیشتر می توانید با کارشناسان سایت کارمانیا در ارتباط باشید.

بحث امروز ما در مورد خرید ملک در کانادا بود و سعی داشتیم انواع ملک های قابل خرید و سرمایه گذاری را معرفی نماییم. در صورت تمایل نقطه نظرات خود را در مورد خرید ملک با ما در میان بگذارید.

 خرید ملک در کانادا و اخذ اقامت

 برخلاف خیلی از کشورها که اتباع خارجی اجازه ندارند از طریق خرید ملک اقامت بگیرند، در کشور کانادا این قانون وجود ندارد و متقاضیان مهاجرت می توانند با خرید ملک اقامت کانادا را بگیرند.

 اگر قصد شما پس از خرید ملک در کانادا  اخذ اقامت  است، کارمونیا  به شما پیشنهاد می کند از راه سرمایه گذاری وارد شوید؛ اما چنانچه قصد شما پس از خرید ملک صرفاً سرمایه گذاری است، به نتیجه ی مطلوب خود خواهید رسید. شما می توانید با مراجعه به بنگاه های معاملات ملکی اولین گام را بردارید. برای خرید ملک باید در همان ابتدا ۳۵ درصد از قیمت کل ملک را بپردازید. حتماً در هنگام خرید ملک با یک مشاور مالیاتی مشورت نمایید.

 چه کسانی واجد شرایط خرید ملک هستند؟

 وقتی صحبت از خرید ملک می شود باید بدانید که برای تبعه های کشورهای مختلف، قوانین متفاوت است.  قانون جدیدی که در سال ۲۰۱۷ تصویب شده است این است که افراد غیرمقیم کانادا برای خرید ملک باید ۱۵ درصد مالیات پردازند که این قانون در حال حاضر در مناطق خاصی اعمال می شود.

خرید ملک در کانادا

 مراحل و شرایط خرید ملک

 برای خرید ملک شرایطی وجود دارد که با مشورت با وکلای کاردان و آگاه به قوانین باید انجام شود. در این بخش به این شرایط و مراحل خواهیم پرداخت.

  • مالیات خرید ملک حدود ده درصد قیمت ملک است که به فروشنده در حضور نماینده املاک و یک وکیل، معامله پرداخت می شود؛
  • هر دو طرف معامله بر سر قیمت توافق می رسند؛
  • یک نسخه از توافق نامه برای بررسی و تعیین تاریخ عقد قرارداد به وکیل ارسال می شود؛
  • تا زمان عقد قرارداد امکان بازدید از ملک وجود دارد؛
  • وکیل تمام بررسی ها را درباره فروشنده  انجام می دهد تا مطمئن شود که مشکلی در انجام معامله وجود نخواهد داشت.
  • وکیل سند را تنظیم می کند و در آن مبلغی که خریدار باید بپردازد مشخص می شود.
  • در مرحله آخر، وکیل مبلغ را به فروشنده می پردازد و سند و کلید را طبق قرارداد به خریدار تحویل می دهد.

 برای خرید ملک در کانادا شما می توانید ابتدا از طریق ویزای توریستی وارد شوید و سپس مراحل لازم را زمان بندی کرده و مرحله به مرحله طی کنید.

 شرایط خرید ملک

 همان طور که می دانید  یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاری ها، سرمایه گذاری در املاک است. کشور کانادا در زمینه خرید ملک محدودیتی برای اتباع خارجی در نظر نگرفته است؛ در نتیجه خرید ملک در کانادا ارتباطی با موضوع گرفتن اقامت ندارد. خریداران خارجی می ‌توانند به راحتی هر نوع ملک یا مستغلاتی را که می خواهند خریداری کنند. این امکان برای خریداران غیرمقیم  وجود دارد که ۶۵ درصد از ملک را در قالب وام مسکن دریافت کنند.

اما باید در هنگام خرید ملک ۳۵ درصد مبلغ ملک را به عنوان پیش پرداخت بپردازند.  قبل از اقدام برای دریافت وام توصیه می شود که با یک موسسه مالی مشورت کنید و اطلاعات لازم مانند بدهی ها و دارایی ها و اطلاعات مربوط به درآمد و اشتغال را کسب کنید. این امکان وجود دارد که می بایست مدارکی را جمع آوری و ارائه نمایید.

برای دریافت ویزای کانادا لطفا کلیک کنید.

خرید ملک در کانادا

قیمت خانه در کانادا

  کیفیت زندگی و طبیعت بی نظیر کانادا  و همچنین فرصت های فرهنگی و اقتصادی و… موجب می شود متقاضیان زیادی برای اقامت و خرید در این کشور وجود داشته باشد.  افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید در این کشور ملک خریداری کنند چه برای سرمایه گذاری، چه برای سکونت.

لازم است قبل از تصمیم و اقدام به خرید ملک،  راجع به قیمت ملک در کانادا اطلاعات کسب کنید. قیمت ها با توجه به شهر و منطقه متغیر هستند. مانند همه کشورها قیمت ملک علاوه بر موقعیت منطقه ‌ای به عوامل دیگری مانند متراژ و امکانات ملک نیز بستگی دارد. یکی از شهرهای پرطرفدار کانادا برای خرید ملک، شهر تورنتو است.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت کانادا

 مالیات خرید ملک در کانادا

 افرادی که در این کشور املاک یا مستغلاتی خریداری می کنند، مشمول پرداخت مالیات می‌شوند که این مالیات را شورای شهر مشخص می کند و صاحبان املاک باید آن را سالانه پرداخت کنند. مبلغ مالیات را بانک و شهرداری محاسبه و دریافت می کند. این مبلغ در شهرها و مناطق مختلف کانادا متفاوت است که معمولاً چیزی حدود ۱۵ درصد از قیمت کل ملک است.  البته این مبلغ برای مالکان غیرمقیم است.

حرف آخر

 کشور کانادا به دلیل شرایط مطلوب زندگی متقاضیان فراوانی برای مهاجرت دارد که یکی از روش های گرفتن اقامت، خرید ملک است. خرید ملک شرایط و مراحلی دارد که در این مقاله بررسی شدند. چنانچه قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید می توانید با کارمونیا  تماس برقرار کنید و از مشاوره کارشناسان مجرب آن بهره مند شوید.

سوالات متداول

1.برای خرید ملک در کانادا چه کنیم؟

برای خرید ملک باید در همان ابتدا ۳۵ درصد از قیمت کل ملک را بپردازید. حتماً در هنگام خرید ملک با یک مشاور مالیاتی مشورت نمایید.

2.چه کسانی واجد شرایط خرید ملک هستند؟

افراد غیرمقیم کانادا برای خرید ملک باید ۱۵ درصد مالیات پردازند که این قانون در حال حاضر در مناطق خاصی اعمال می شود.

منبع : www.getwhatyouwant.ca

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.