ویزا مونته نگرو

ویزای مونته نگرو

ویزا مونته نگرو از آنجایی که سفارت مونته نگرو در تهران وجود ندارد شما باید برای اخذ ویزای مونته نگرو به ترکیه مراجعه نمایید. البته قبل از اینکه به ترکیه سفر کنید باید مدارک و اطلاعات خواسته شده را از طریق ایمیل به سفارت مونته نگرو در آنکارا ارسال کنید و در صورت تایید به شما اعلام میشود که به سفارت بروید.

همچنین شما عزیزان برای آگاهی از شرایط جدید اقامت ترکیه یا خرید آپارتمان به قیمت ارزان می توانید با ما در ارتباط باشید و از دانش ما در این زمینه بهره ببرید.

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای مونته نگرو

صدور ویزای مونته نگرو برای ایرانیان چندان کار سختی نیست و اگر خواسته شده زیر را به سفارت این کشور ارائه دهید، به راحتی قادر به دریافت ویزا خواهد بود. ضمنا می‌توانید ویزا را از سفارت این کشور در صربستان دریافت کنید اما در نظر داشته باشید که ممکن است تا ۱۰ روز به طول بیآنجامد.

  • گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار پس از پایان سفر
  • یک عکس رنگی ۴.۵×۳.۵ با پس زمینه سفید
  • رزرو هتل یا ارائه دعوتنامه
  • دعوتنامه (از سوی یک فرد مقیم مونته نگرو یا سازمان یا دعوت به یک کنفرانس علمی)
  • تمکن مالی
  • رزرو بلیط رفت و برگشت هوایی
  • بیمه مسافرتی

توجه داشته باشید حتما قبل از سفر برای اخذ ویزای مونته نگرو با کارشناسان مجموعه کارمونیا در ارتباط باشید و اطلاعات کافی را کسب نمایید.

هزینه و مدت زمان صدور ویزای مونته نگرو

هزینه صدور ویزای مونته نگرو ۳۵ دلار است و مدت زمان صدور نیز بین ۲ تا ۳ هفته کاری خواهد بود.

سفارت مونته نگرو در ترکیه

آدرس: ۰۶۷۰۰ Ankara, B Cayhane Sokak 41/3, Gazi Osman Pasa

تلفن: ۳۱۲۴۳۶۴۶۹۸-۰۹۰

فکس: ۳۲۴۳۶۱۵۴۶-۰۹۰

ایمیل: turkey@mfa.gov.me

سایتvisit-montenegro.com

 

سخن پایانی:

ما دراین بخش موارد مرتبط با ویزای مونته نگرو را برای شما عزیزان شرح دادیم اگر شما قصد اخذ ویزای ترکیه و اقامت در این کشور را دارید می توانید با شرکت کارمونیا در تماس باشید و از تجربه ی ما در این زمینه استفاده نمایید.