اخذ شهروندی ترکیه

اخذ شهروندی ترکیه

اخذ شهروندی ترکیه به چه معنا است؟ مزایای اخذ شهروندی ترکیه چیست؟ چه کسانی می توانند برای دریافت شهروندی ترکیه اقدام کنند؟ آیا منظور از دریافت شهروندی همان دریافت اقامت ترکیه است؟  بهترین راه اخذ شهروندی ترکیه چیست؟

اگر مشتاق هستید تا پاسخ این پرسش ها را دریابید، کافی است تا اندکی از زمان خود را به مطالعه این مطلب اختصاص دهید تا با این مسائل به میزان بیشتری آشنا شوید.

 

اخذ شهروندی به چه معنا است؟

دریافت شهروندی ترکیه به صورت کلی به معنای برخوردار شدن از حق شهروندی کشور ترکیه است به گونه ای که برای زندگی کردن در این کشور همانند شهروندان های رسمی ترکیه بتوان اقدام کرد.

به عبارت دیگر زمانی که شهروندی ترکیه توسط اشخاص دریافت شود امکان بهره مند شدن از  حقوق شهروندی و اجتماعی این کشور به شکل کامل وجود خواهد داشت.

به عنوان مثال: با دریافت شهروندی ترکیه این امکان وجود دارد که به بیش از 100 کشور جهان بدون نیاز به ویزا مسافرت کرد.

 

آیا منظور از شهروندی ترکیه، اقامت ترکیه است؟

بسیاری از افراد می پندارند که دریافت شهروندی ترکیه همان دریافت اقامت این کشور محسوب می شود. اما در این خصوص باید بگوییم که این دو با هم متفاوت هستند.

در کل دریافت اقامت امکان زیستن در ترکیه را به صورت موقت برای اشخاص فراهم می کند و با دریافت اقامت شخص مورد نظر فقط می تواند که در این کشور با خرید ملک در ترکیه یا فعالیت کاری، تحصیلی و … بر اساس نوع اقامت خود بپردازد و با این وجود از سایر امتیاز های این کشور برخوردار نمی شود.

اما شهروندی ترکیه قابلیت های بسیار بیشتری را برای شخص فراهم می کند و لازمه دریافت شهروندی ترکیه این است که اقامت برای ترکیه در انواع مختلف دریافت شده باشد و به مدت 5 سال از اقامت دائم در این کشور گذشته باشد، تا بتوان شهروندی ترکیه را نیز دریافت کرد.

 

دریافت شهروندی این کشور دارای چه مزایایی می باشد؟

دریافت شهروندی مربوط به کشور ترکیه دارای مزیت های بیشماری است که برخی از مزایای آن به شرح زیر در نظر گرفته می شوند:

  • بهره مند شدن از تمامی حقوق اجتماعی این کشور
  • انجام دادن تمامی فعالیت های اجتماعی در این کشور
  • انجام راه اندازی کسب و کار و ادامه تحصیل
  • امکان انجام امور تجاری و بازرگانی متفاوت
  • مسافرت کردن به سایر کشور های جهان بدون نیاز به ویزا
  • بهره مند شدن از حقوق بازنشستگی
  • امکان بهره مند شدن از خدمات پزشکی
  • و…

 

چه کسانی می توانند برای تبعگی ترکیه اقدام کنند؟

به صورت کلی تمامی کسانی که اقامت دائم ترکیه را به دست آورده باشند و مدت زمان لازم از اخذ اقامت دائم آنها گذشته باشد، در صورتی که هیچ گونه تخلفی انجام نداده باشند و قوانین را نقض نکرده باشند، امکان دریافت شهروندی ترکیه را خواهند داشت.

در این زمینه می توانید با مجموعه کارمونیا تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری از طریق این مجموعه در رابطه با شهروندی ترکیه و دریافت آن به دست اورید.

همچنین می توانید مراحل مورد نیاز برای دریافت شهروندی را از طریق مجموعه کارمونیا طی کنید.

 

بهترین راه برای دریافت شهروندی کشور ترکیه چیست؟

دریافت شهروندی ترکیه امری زمان بر است که برای آن باید هزینه های زیادی صرف شود. بهترین راهی که از طریق آن میتوان برای دریافت شهروندی این کشور اقدام کرد، خرید ملکی با ارزش بیش از 250 هزار دلار است که ملک خریداری شده باید حداقل به مدت 3 سال از آن شما باشد و نباید برای فروش آن در این مدت اقدام کنید تا بتوانید شهروندی را دریافت نمایید.

با انجام دادن این کار شخص مورد نظر می تواند که در مدت زمانی در حدود 2 الی 6 ماه شهروندی ترکیه را دریافت کنند و از مزایای آن بهره مند گردد.

لازم به ذکر است که در این زمینه نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت بلکه فقط باید در ترکیه سرمایه گذاری انجام دهید.

 

سخن پایانی:

اخذ شهروندی ترکیه را برای شما عزیزان در این مجموعه مورد بررسی قرار دادیم. با این وجود اگر مایل به دریافت شهروندی در این کشور هستید، می توانید از این اطلاعات در این راستا استفاده کنید و مراحل دریافت شهروندی را طی نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافی است تا با مجموعه کارمونیا در تماس باشید و همچنین برای اطلاع بیشتر در زمینه شرایط جدید دریافت اقامت ترکیه می توانید به صفحه ی زیر مراجعه فرمایید :

شرایط اقامت ترکیه 2022

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.